فروشگاه اینترنتی کودک سرای مهربان

سلیقه فرزند شما
سلیقه فرزند شما
فراموش نکنید که قرار است بچه شما این لباس را بپوشد. بنابراین باید به‌اندازه کافی از داشتن آن احساس خوشحالی کند. پس از اینکه با توجه به قیمت لباس بچه چندین گزینه را انتخاب کردید، برای انتخاب نهایی نظر فرزندتان را نیز لحاظ کنید. این کار نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس کودک می‌شود بلکه احساس مسئولیت او نسبت به نگهداری از لباس را نیز تقویت می‌کند.ما در مزون مهربان متناسب با سلیقه ی فرزند شما لباس هارا طراحی میکنیم
دوام و استحکام لباس
دوام و استحکام لباس
در هنگام خرید لباس  باید طول عمر آن را در نظر بگیرید. هرچند که اگر فرزند بازیگوشی داشته باشید، ممکن است لباس یک روز هم دوام نیاورد! جنس لباس و استحکام دوخت در طول عمر آن تاثیر زیادی دارد. باید توجه کنید که رنگ لباس‌ها به راحتی نرفته، جای دوخت‌ها در اثر کشیده شدن باز نشوند و لباس‌ها به راحتی پاره یا سوراخ نشوند.فروشگاه مهربان از بهترین متریال و با تجربه ترین خیاط ها برای ارائه ی بهترین جنس تلاش میکند.
ست مادر و کودک
ست مادر و کودک
خرید لباس بچگانه؛ کاری بسیار لذت بخش و درعین حال دشوار است. تنوع طرح و رنگ، قیمت و جنس باعث می‌شود که والدین هنگام خرید لباس بچه به شدت گیج شده و نتوانند لباس مناسب کودک خود را انتخاب کنند. توصیه ما این است که در انتخاب لباس کودک از مشاوره فروشگاه‌های معتبر و تخصصی در حوزه لباس بچه گانه استفاده کنید. ما در مزون مهربان سعی داریم با طراحی ست های مادر و کودک بهترین ها را به شما ارمغان دهیم.

محصولات جدید ❤

جدید ترین محصولات این هفته

همراه ما باشید …

عضو شدن در خبرنامه ما

اولین نفری باشید که درباره محصولات جدید، فروش و تبلیغات می دانید.