درباره ما

مزون مهربان

مزون مهربان

کودک سرای مهربان از سال 1395 با توجه به احساس ضعف در کیفیت و مدل های بازار لباس های مجلسی دخترانه ایرانی و زیبایی مدل و کیفیت بالای کارهای ترک و ژورنال های روز اروپا اقدام به دوخت لباس های مجلسی ژورنالی برای مجموعه خود کرده و لباس های ژورنالی روز اروپا را با بهترین پارچه ها و بالاترین کیفیت دوخت زیر نظر مجرب ترین خیاط ها دوخته و در مجموعه خود عرضه می نماید.

همچنین مجموعه ما لباس های مجلسی ست مادر و کودک را به صورت سفارشی برای مادر ها دوخته و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

قیمت لباس های ما با توجه به کیفیت پارچه و دوخت بسیار مناسب بوده و قابل رقابت با تمام مزون های موجود هم سطح خود می باشد.

اکسسوری مهربان

اکسسوری مهربان

کودک سرای مهربان در سال 1397 شعبه دوم خود را در زمینه اکسسوری کودک با نام اکسسوری مهربان افتتاح کرد که در آن مجموعه کاملی از اکسسوری ها و ملزومات کودک را گرد هم آورد.
اقلامی شامل تاج کودک، کلاه فرانسوی کودک، چمدان کودک، قاشق و چنگال کودک، ظرف غذا کودک، کیف کودک، کوله پشتی کودک، لوستر و چراغ خواب کودک و کلی چیزهای جالب دیگر مربوط به تم های کودک.

خلاصه تمام چیزهایی که بچه ها دوست دارند و ما بزرگتر ها دوست داریم برای بچه ها تهیه کنیم را در یک مجموعه و به صورت یکجا در شعبه اکسسوری خود گردآوری کرده تا به شما عزیزان عرضه کند.

امید است با حمایت خود از مجموعه کودک سرای مهربان در بهتر شدن کارهای مجموعه یاری رسان ما باشید.

گالری لباس کودک و مادر
گالری لباس کودک و مادر

کودک سرای مهربان مجهز به مزون مادر و کودک
قبول سفارش دوخت انواع مدل ها

اکسسوری ولوازم التحریر
اکسسوری ولوازم التحریر

کیف وکوله وچمدان های اورجینال ‌و کلی لوازم و تحریر جذاب

گالری تاج و کلاه
گالری تاج و کلاه

تاج و کلاه فرانسوی دخترانه
زیر نظرکودک سرای مهربان.

نگرشی به آینده

با توسعه اینترنت و تغییر الگوهای خرید، زندگی امروزی روشهای نوین، هوشمندانه و لذت بخش تری را میطلبد. فروشگاه اینترنتی مهربان در راستای فراهم کردن این مهم با پشتوانه سالها حضور در بازار پوشاک و اکسسوری کودک، فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نمود. فروشگاه مهربان با آگاهی از دشواریهای خرید از بازار برای مادران در قالب فروشگاه اینترنتی، بستری را فراهم نموده که بهترین تجربه خرید بیشترین حق انتخاب با مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار گیرد. مجموعه متنوعی از محصولات شامل مزون مادر و دختر و اکسسوری کودک پسرانه و دخترانه، انواع کلاه های فرانسوی و … در فروشگاه اینترنتی مهربان  عرضه میگردد. امروز خرسندیم که لبخند رضایت شما در جای جای میهن عزیزمان، ثمره تلاش صادقانه و ارتباط شفاف فروشگاه اینترنتی مهربان با شماست.

مهربان